Sofra Bezi Nedir? Nereden Alabilirim?

Sofra Bezi Nedir

Yer Sofra Bezi Nedir?

Yerde yemek yenilmesi durumunda yerdeki sini , sofra gibi eşyaların altina serilen , ekmek kırıntıları ve yemek artıklarının yerlere dökülmesini önleyen bez.

Yer Sofra Bezi Nasıl Yıkanır?

Sofra Bezi makinede yıkanabilir. Sofra bezi renkli ürünlerle veya evdeki el kurulama bezleri ile birlikte makine ile yıkanabilir. Sofra bezi 40 derecede yıkanabilir

En Çok Merak Edilen Soru Yer Sofra Bezi Nereye Silkelenir?

Eskiden daha az katı veya bahçeli olan evlerde yaşayan insanlarımız, gün geçtikçe daha şehirleşen hayat nedeniyle apartman kültürü ön plana çıkmıştır. Balkonlarda silkelemek hem sofra bezinde bulunan kırıntılar nedeniyle uygun bir hareket değildir. Balkonlardan halı, sofra bezi, çarşaf gibi eşyalarınızı aşağıya silkelemek yerine süpürülmesinin ve yıkanmasının daha hijyenik olduğunu bir gerçektir. Çevre kirliliği kadar mülki ve kişi haklarına karşı etik olmayışı nedeniyle kişiler arasında problem oluşturabilir.

Sofra Bezi Ölçüleri

Küçük boy sofra bezleri 140x140, orta boy sofra bezleri 150x150, büyük boy sofra bezleri 170x170 ve 200x200 cm ölçülerinde imal edilmektedir.

Sofra Bezi Fiyatları

Masa örtüsü fiyatları anlamında en uygun ürünlerin başında gelmektedir.Sofra bezi  nereden alırım derseniz sitemizdeki masa örtüsü/Sofra bezi kategorisinden en uygun sofra bezi fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Toptan Sofra Bezi

Firmamız Denizli de bulunmaktadır. Eğer toptan sofra bezi satın almak istiyorsanız irtibat numaramızdan bize ulaşabilir veya [email protected] adresimize toptan sofra bezi fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

Etiketler: sofra bezi
Mart 09, 2021
Listeye dön
Çerez Kullanımı