Bayan Külot Modelleri ve İsimleri Nelerdir?

Bayan Külot Modelleri ve İsimleri

Bayan Külot Modelleri ve İsimleri

Günümüzde farklı tarza ve beğenilere sahip olan bayanlar için tasarımı yapılmış çok sayıda bayan külot modeli bulunuyor. İşte bunlardan en çok tercih edilenler:

Slip Külot

Rahatlığı ile ön plana çıkan slip külot için esasında çocukluğumuzdan biri giymekte olduğumuz külot tipi diyebiliriz. Slip külotlar oldukça rahattır. Kalçalarını muntazam bir biçimde sarar ve gün boyu kendisini rahat hissetmeni sağlar. Slip külot, klasik bikini ile aynı kesime sahiptir. Özellikle pamuklu olan modelleri tercih etmek vücut sağlığının da yararına olacaktır.

Brazilian Külot

Brazilian külot son senelerde bayanların en çok tercih ettiği külot modellerinin başında yer almakta. Eğer sen de giydiğin külotun hem şık hem de rahat olmasını istiyorsan Brazilian kesim tam sana göre olacaktır. Bu kesim kalçaları rahat bir biçimde sarar ve vücut hatlarını daha feminen gösterir. Brazilian kesim külotların arka kısmı string külotlara göre daha geniş, slip külotlara göre ise daha dardır. Ön kısmı ise slip kesim gibi rahattır.

String Külot

String külot bazı bayanlar için vazgeçilmezdir. Hatta bu külot tipini kullanan bayanların diğer külot modelleri ile rahat edemediği görülür. String modelin arka kısmı şerit şeklindedir ve kalçaları sarmaz. Ön kısmı ve ağı ise yine slip külot ile benzer şekildedir. String külot alırken muhakkak doğru bedeni tercih etmek gerekir. Doğru bedeni tercih edersen kıyafetin de kusursuz durur. String külot özellikle dar kesim pantolonların altına giymek için uygundur.

Hipster Külot

Hipster külot da Brazilian külot gibi son senelerde bayanlar tarafından en çok tercih edilen külot modellerinin başında gelir. Bu külot modeli daha çok şort kesimini anımsatır ve oldukça rahattır. Kalçanı konforlu bir biçimde sardığı için kendisini gün boyu huzurlu hissetmeni sağlar. Oldukça sevimli bir külot modelidir.

Kadın külot modellerimize göz atmak için sitemizde yer alan kategorilerimizi de ziyaret etmeyi unutmayın! En uygun seviyelerden sizlere sunulan kadın külotlu çorap fiyatlarını kaçırmayın! 

Etiketler: bayan külot
Mart 06, 2021
Listeye dön
Çerez Kullanımı