Biberon

Markalar

Fiyat Aralığı

Ürün Puanı

Fırsatlar


HTML İçerik

Biberon

Bebeklerin ilk  6 aylık dönemde özellikle anne sütü ile beslenmeleri doktorlar tarafından tavsiye edilmektedir. Bebekleri süt, mama, su ve ileriki dönemlerde meyve suyu gibi sıvılar ile tanıştıran biberonlar her bebeğin olmazsa olmaz birer ihtiyacıdır. Bebeğinize hazırlık yaparken bebek alışveriş listenize biberonları eklemeyi unutmayınız.

Biberon Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Biberon alırken dikkat edilmesi gereken unsurların içinde kullanım kolaylığı, bebeğe uyumluluğu ve sağlıklı olması yer alır. Esnek yapıları ve hafif olmaları sayesinde bebeklerin tutuşunu kolaylaştıran plastik biberonların yanında cam biberonları kullanmanızı tavsiye ederiz. Biberon ölçüleri, bebeğin yaşına ve kullanım amacına uyumlu olmalıdır.

Biberon Temizliği Yapılmalıdır.

Bakterilerin oluşmaması için biberonlar iyice temizlenmesi gerekmektedir. Biberon temizliği için biberon temizleme setleri ve fırçaları kullanılmadır. Biberonları her kullanımdan sonra mutlaka temizleyiniz.

Biberon Fiyatları

Biberon fiyatları, ürünlerin özelliklerine, boyutlarına ve markalara göre değişiklik gösterir. Bebek Alışveriş Sitesi HepsineRakip.com da en uygun fiyata biberon markalarının modellerini ve çeşitlerini bulabilirsiniz.