Kız Bebek Tulumları,Modelleri

Doğum sonrası bebeğiniz ilk kıyafetleri hastane çıkışı ve bebek tulumlarıdır. Bebek tulumları ve ikili bebek  takımları bebeğinizin 9 uncu ayına kadar annelerin en çok tercih ettiği bebek kıyafetleridir.

Bebek tulumları %100 pamuk ve nikel içermeyen free nikel  malzemeler kullanılarak imal edilmektedir.

Kız bebek kıyafetleri arasında en çok kullanılan ürünlerden biri de kız bebek tulumlardır. Kız bebek tulumları genellikle pembe renklerde ve süslü modellerde üretilmektedir. Bebek kıyafetleri arasında en kullanışlı olanları şüphesiz ki bebek tulum modelleridir. Bebek tulumları, kolay kullanım ve kolay temizlenme imkanı sunduğu için hem yazın hem kışın birçok anne tarafından tercih edilmektedir. Tulumlar, tek parça ürünler olduğu için yavrunuzun üzerini kolayca değiştirebilme imkanı sunarlar.

Mevsime uygun olarak kız bebek tulumlarında  kışlık kız bebek tulumları uzun kollu , özellikle yeni doğan bebek tulumları patikli tabir edilen bebek tulum modellerinden oluşmaktadır. Yazlık kız bebek tulumları ise kısa veya şort olarak üretilmektedir.

Seçkin bebek giyim markalarının bebek tulum modelleri her dönem değişen bebek modasına uygun olarak çeşitlenmektedir. Kız bebek tulum modelleri arasında süslü ve güpür ve dantel işlemeli bebek tulum ve  elbise modelleri bebeğinize şıklık katacaktır.

Kız bebek tulum modellerini en uygun fiyat ve seçeneklerle isterseniz kapıda ödemeli olarak sitemizden satın alabilirsiniz.