Bebek Havlusu , Bebek Bornoz Seti Modelleri


CNK Tekstil 1 - 8 Yaş 3D Nakışlı Çocuk Bornozu - Kız Çocuk CNK Tekstil 1 - 8 Yaş 3D Nakışlı Çocuk Bornozu - Kız Çocuk
13% İndirim
CNK Tekstil 1 - 8 Yaş 3D Nakışlı Çocuk Bornozu – Erkek Çocuk CNK Tekstil 1 - 8 Yaş 3D Nakışlı Çocuk Bornozu – Erkek Çocuk
13% İndirim
CNK Tekstil 1-8 Yaş Pike Erkek Çocuk Bornozu-Rabbit Village CNK Tekstil 1-8 Yaş Pike Erkek Çocuk Bornozu-Rabbit Village
13% İndirim
CNK Tekstil 1-8 Yaş Pike Kız Çocuk Bornozu - Teddy Bear CNK Tekstil 1-8 Yaş Pike Kız Çocuk Bornozu - Teddy Bear
7% İndirim
Gözde Peştamal Çocuk Bornozu (Çeşitli Renk ve Desenlerde) Gözde Peştamal Çocuk Bornozu (Çeşitli Renk ve Desenlerde)
14% İndirim
NewHome 2-9 Yaş %100 Pamuk Çocuk Bornozu Sevimli Tavşan NewHome 2-9 Yaş %100 Pamuk Çocuk Bornozu Sevimli Tavşan
16% İndirim
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)


Bebek Havlusu, Bebek Bornoz Seti Modelleri

Yetişkinler kadar bebekler için en önemli bebek banyo seti arasında bebek banyo havlusu ve bebek bornoz setleri gelmektedir.Hijyen sağlamak adına her bebeğin veya çocuğunuzun kendine ait bir banyo havlusu ve bornoz takımı  mutlaka olmalıdır.Banyo veya deniz sonrası kullanabilecek olan bebek banyo seti ve bebek havlu modelleri pamuklu ve bambu olarak üretilmektedir.

Özellikle bebeklerde banyo sonrası iyice kurulanmaması pişik oluşumuna sebep olabilir. Kapşonlu bebek havlu ve bornoz modelleri ile banyo sonrası bebeğinizi veya çocuğunuzu rahatça sarabilir ve kısa sürede kurulayabilirsiniz.

Üzerindeki nakış işlemeli bebek havlusu ve bornoz takımlarıi ile banyo yapmak bebekler ve çocuklar için zevkli bir eğlenceye dönüşecektir.İki parçadan oluşan bebek banyo havluları 75*75 cm ve 90*90 cm ebatlarında üretilmektedir. Bornoz takımı bebek banyo setlerinde hem bebek banyo havlusu  hemde bebek bornoz takımı , kese ve terlik bulunmaktadır.

Satın aldığınız bebek havlularını ilk kullanımdan önce yıkamalı ve kurutmanız tavsiye edilir.Sevimli hayvan karakterleri ile işlenmiş bebek banyo havluları kız bebekler için pembe, ekru , beyaz renklerde  erkek bebekler için mavi ,lacivert renklerde olmakla birlikte sarı, yeşil, kırmızı gibi unisex bebek banyo havlu modelleride mevcuttur.

Ucuz ve kaliteli bebek banyo havlu modelleri, bebek banyo setleri ve bornoz takımlarını online bebek ve çocuk giyim alışveriş siteniz hepsinerakip.com dan satın alabilirsiniz.