Alt Açma Minderi

Alt Açma Minderi


Alt Açma Minderi, Bebek Alt Açma ve Battaniye Seti

Bebeğinizin doğumu ile birlikte günlük en çok yapılacak faaliyetlerin başında bebek bezinin değiştirilmesi işlemi gelir. Daha sonra sıklığı değişmekle birlikte bebek bezi değişimi esnasında hem kıyafetlerinin hem de bulunduğu ortmanın hijyenik açıdan temiz olarak sağlanması için alt açma minderi, bebek bakım örtüsü kullanılmaktadır.

Alt açma minderi genellikle yastık ve bebeğinin yatacağı bir alt açma minderinden oluşmaktadır. Değişik renk ve desenlerde bulunan alt açma minderi modelleri kız ve erkek bebekler için  renk harici standart kullanılabilecek bir üründür. Bebek alt açma minderi bebek bezi değişimi esnasında bebeğin yumuşak bir zeminde yatırılmasını sağlamakla birlikte olası koltuk kirlenmele kazalarına karşı sizin büyük oranda kurtarıcınız olacaktır.

Bebek alt açma ve battaniye seti modelleri ile birbiri uyumlu olarak satılmaktadır. Bu şekilde satılan modellerde bebek battaniyesi, bebek yastığı ve bebek alt açma minderi olacak şekilde üç parçadan oluşmaktadır. bebetof bebek alt açma ve battaniye seti modeli yumuşacık dokusu ile hayran olacağınız bir üründür.

Uzun süreli ev dışında olacağınız zamanlarda bebek alt açma minderini yanınızda bulundurmanız gerekecektir.Diğer zamanlarda tek kullanımlık alt değiştirme örtüsü modelleri bulundurmanızda fayda vardır.


Bu kategoride ürün bulunamadı.