Bebek Havlusu, Bebek Bornoz Seti Modelleri


CNK Tekstil 1 - 8 Yaş 3D Nakışlı Çocuk Bornozu - Kız Çocuk CNK Tekstil 1 - 8 Yaş 3D Nakışlı Çocuk Bornozu - Kız Çocuk
25% İndirim
CNK Tekstil 1 - 8 Yaş 3D Nakışlı Çocuk Bornozu – Erkek Çocuk CNK Tekstil 1 - 8 Yaş 3D Nakışlı Çocuk Bornozu – Erkek Çocuk
14% İndirim
Elmira %100 Pamuklu Garson Boy Kız Erkek Çocuk Bornozu XS Elmira %100 Pamuklu Garson Boy Kız Erkek Çocuk Bornozu XS
7% İndirim
Elmira Garson Boy %100 Pamuklu Çocuk Bornozu Elmira Garson Boy %100 Pamuklu Çocuk Bornozu
34% İndirim
Elmira Kulaklı  %100 Pamuklu Çocuk Bornozu 3-12 Yaş Elmira Kulaklı  %100 Pamuklu Çocuk Bornozu 3-12 Yaş
11% İndirim
Elmira Rabbit Nakışlı Pamuklu Pike Erkek Çocuk Bornozu 1-8 Yaş Elmira Rabbit Nakışlı Pamuklu Pike Erkek Çocuk Bornozu 1-8 Yaş
36% İndirim
Elmira Teddy Bear Nakışlı Pamuklu Pike Kız Çocuk Bornozu 1-8 Yaş Elmira Teddy Bear Nakışlı Pamuklu Pike Kız Çocuk Bornozu 1-8 Yaş
31% İndirim
Gözde Peştamal Çocuk Bornozu (Çeşitli Renk ve Desenlerde) Gözde Peştamal Çocuk Bornozu (Çeşitli Renk ve Desenlerde)
14% İndirim
NewHome 2-9 Yaş %100 Pamuk Çocuk Bornozu Sevimli Tavşan NewHome 2-9 Yaş %100 Pamuk Çocuk Bornozu Sevimli Tavşan
23% İndirim
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)


Bebek Havlusu, Bebek Bornoz Seti Modelleri

Yetişkinler kadar bebekler için en önemli bebek banyo seti arasında bebek banyo havlusu ve bebek bornoz setleri gelmektedir.Hijyen sağlamak adına her bebeğin veya çocuğunuzun kendine ait bir banyo havlusu ve bornoz takımı  mutlaka olmalıdır.Banyo veya deniz sonrası kullanabilecek olan bebek banyo seti ve bebek havlu modelleri pamuklu ve bambu olarak üretilmektedir.

Özellikle bebeklerde banyo sonrası iyice kurulanmaması pişik oluşumuna sebep olabilir. Kapşonlu bebek havlu ve bornoz modelleri ile banyo sonrası bebeğinizi veya çocuğunuzu rahatça sarabilir ve kısa sürede kurulayabilirsiniz.

Üzerindeki nakış işlemeli bebek havlusu ve bornoz takımlarıi ile banyo yapmak bebekler ve çocuklar için zevkli bir eğlenceye dönüşecektir.İki parçadan oluşan bebek banyo havluları 75*75 cm ve 90*90 cm ebatlarında üretilmektedir. Bornoz takımı bebek banyo setlerinde hem bebek banyo havlusu  hemde bebek bornoz takımı , kese ve terlik bulunmaktadır.

Satın aldığınız bebek havlularını ilk kullanımdan önce yıkamalı ve kurutmanız tavsiye edilir.Sevimli hayvan karakterleri ile işlenmiş bebek banyo havluları kız bebekler için pembe, ekru , beyaz renklerde  erkek bebekler için mavi ,lacivert renklerde olmakla birlikte sarı, yeşil, kırmızı gibi unisex bebek banyo havlu modelleride mevcuttur.

Ucuz ve kaliteli bebek banyo havlu modelleri, bebek banyo setleri ve bornoz takımlarını online bebek ve çocuk giyim alışveriş siteniz hepsinerakip.com dan satın alabilirsiniz.