2012 yılından beri e ticaret yapmaktayız.2015 Yılından itibaren  ise Denizli de bulunan mağazamızla ve depomuzla birlikte bebek ve çocuk giyim , bebek beslenme ve bebek bakım ürünlerinde fiziki mağaza olarak hizmet vermekteyiz.

Sektördeki kar marjları ile orantılı olarak problemsiz ve sorunsuz ürünlerle müşteri memnuniyetini esas alarak ürün çeşitliliğimizi ve rekabet edilebilir fiyatlarla bayilerimize sunuyoruz.

E ticaret siteniz mevcut ise veya pazaryerlerinde satışınız mevcutsa , kısa sürede bayi olabilir. ürünleri xml ile sitenize veya pazaryerlerine akatarabilirsiniz.

Ürünleri dilerseniz direk olarak müşterinize kargolayabiliriz.Şu an için aras kargo ile anlaşmalı olmakla beraber anlaşmalı olduğunuz kargo veya pazaryerlerindeki anlaşmalı kargonuzlada gönderim yapabilmekteyiz.

Xml linkimiz bizim tarafımızdan iki (2 ) saatte bir güncellenmektedir. İstinai durumlar hariç stok sorunu yaşamadan ürünlerin satışını yapabilirsiniz.

Bayi olabilmek/xml alabilmek  için vergi mükellefi olmanız gerekmektedir.

Anne & Bebek xml almak isteyen firma sahipleri(şahıs firması veya benzeri ) iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirler.

02582613479-05301085170 numaralı telefonlardan veya bilgi@hepsinerakip.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Xml ücretimiz 150 TL olarak belirlenmiştir.

 

 


Bu sitenin E-Ticaret alt yapısı KobiMaster tarafından yapılmaktadır.